Template:File source/cs

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
asturianu  català  čeština  dansk  Deutsch  English  español  euskara  français  galego  italiano  magyar  Nederlands  norsk  norsk bokmål  norsk nynorsk  Plattdüütsch  polski  português  português do Brasil  sicilianu  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  Tiếng Việt  Türkçe  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  македонски  русский  українська  বাংলা  മലയാളം  ไทย  한국어  日本語  中文  中文(中国大陆)‎  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  العربية  فارسی  +/−
Varování
Tento soubor může být smazán.
Děkujeme za nahrání souboru [[:{{{1}}}]]. Vidím, že stránka s popisem obrázku momentálně neuvádí, kdo ho vytvořil, takže stav autorských práv je nejasný. Jestli jste nevytvořil toto dílo sám, musíte dokázat, že jsme oprávněni ho na Wikimedia Commons používat a poskytovat (více v odkazu uvedeném níže). Jestli sám nejste tvůrcem díla, musíte popsat, kde jste ho našel, např. webovou stránku, na které jste ho našel, a podmínky použití a obsahu z dané stránky.

Pokud multimediální soubor nemá popis licence, musíte ho také přidat. Jestli jste tento obrázek, zvuk nebo video vytvořil a nahrál sám, můžete přidat šablonu {{self|GFDL|cc-by-sa-all}}, čímž umožníte jeho šíření za podmínek licencí GFDL a Creative Commons Attribution-ShareAlike všech verzí nebo šablonu {{Cc-zero}}, čímž se vzdáte autorských práv a soubor se stane volným dílem. Úplný seznam šablon licencí najdete na Commons:Popisky licence souborů.

Všechny soubory, které nemají označen zdroj a licenci, budou smazány do jednoho týdne po nahrání podle pravidel pro rychlé smazání. Jestli jste nahrál jiné soubory, zkontrolujte prosím i je, zda jste u nich správně označil zdroj a autorská práva. Seznam všech svých nahraných souborů najdete použitím nástroje Galerie. Děkujeme.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File source}} instead.